ZX80-B-5SA(30)
HiroseHirose
ZX80-B-5SA(30) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZX80-B-5SA(30)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG USB MICRO B PCB VERT
Ngā Rauemi: 1.ZX80-B-5SA(30).pdf2.ZX80-B-5SA(30).pdf3.ZX80-B-5SA(30).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZX80-B-5SA(30)
Tau Wae ZX80-B-5SA(30) Kaihanga Hirose
Putanga - Kua tohua 30VAC Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 2.0 Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa ZX
Packaging Tray Ētahi Ingoa 242-0019-7-30
H125243
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 5 Momo Tae Surface Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange, Vertical Nga Takahanga Tae 10000
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ira Plug
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito USB - micro B USB 2.0 Plug Connector 5 Position Surface Mount, Through Hole
Whakatauranga onamata 1.8A Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga USB - micro B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZX80-B-5S(01)
ZX80-B-5S(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR
I roto i te taonga: 4083 pcs
Tikiake: ZX80-B-5S(01).pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: USB B CONN WITH KINK BOARD LOCK
I roto i te taonga: 94769 pcs
Tikiake: 0670689011.pdf
RFQ
ZX80-B-5SA
ZX80-B-5SA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR USB B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5SA.pdf
ZX80-B-5P
ZX80-B-5P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MICRO USB B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5P.pdf
ZX80-B-5P(01)
ZX80-B-5P(01)
Whakaahuatanga: CONN RCPT USB
Tikiake: ZX80-B-5P(01).pdf
USBBFTV72G
USBBFTV72G
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: RECEPT TO SOLDER BOARD GREEN
Tikiake: USBBFTV72G.pdf
ZX80-B-5S
ZX80-B-5S
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR
Tikiake: ZX80-B-5S.pdf
ZX80-B-5P(30)
ZX80-B-5P(30)
Whakaahuatanga: CONN RCPT USB MICRO B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5P(30).pdf
ZX80-B-5SA(01)
ZX80-B-5SA(01)
Tikiake: ZX80-B-5SA(01).pdf
ZX80-B-5S(02)
ZX80-B-5S(02)
Whakaahuatanga: CONN
Tikiake: ZX80-B-5S(02).pdf
ZX80-B-5S(30)
ZX80-B-5S(30)
Tikiake: ZX80-B-5S(30).pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HDMI-ESATA STACKED CONNECTOR A
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel