ZX80-B-5SA(01)
HiroseHirose
ZX80-B-5SA(01) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZX80-B-5SA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MCR USB B PCB VERT
Ngā Rauemi: ZX80-B-5SA(01).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZX80-B-5SA(01)
Tau Wae ZX80-B-5SA(01) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga ZX80-B-5SA(01).pdf
Putanga - Kua tohua 30VAC Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 2.0 Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa ZX
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 242-0019-7-01
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 5 Momo Tae Surface Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ira Plug
Ngā āhuatanga Pick and Place Whakaahuatanga Taipitopito USB - micro B USB 2.0 Plug Connector 5 Position Surface Mount, Through Hole
Whakatauranga onamata 1.8A Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga USB - micro B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: USB B REC VERTICAL FLANGE TH 7.
I roto i te taonga: 113251 pcs
Tikiake: 1051330021.pdf
RFQ
ZX80-B-5S(30)
ZX80-B-5S(30)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR
I roto i te taonga: 78191 pcs
Tikiake: ZX80-B-5S(30).pdf
RFQ
ZX80-B-5P(30)
ZX80-B-5P(30)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT USB MICRO B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5P(30).pdf
ZX80-B-5P(01)
ZX80-B-5P(01)
Whakaahuatanga: CONN RCPT USB
Tikiake: ZX80-B-5P(01).pdf
ZX80-B-5S(02)
ZX80-B-5S(02)
Whakaahuatanga: CONN
Tikiake: ZX80-B-5S(02).pdf
929
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IEEE 1394 HORIZONTAL
Tikiake: 929.pdf
ZX80-B-5SA(30)
ZX80-B-5SA(30)
Whakaahuatanga: CONN PLUG USB MICRO B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5SA(30).pdf
ZX80-B-5S
ZX80-B-5S
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR
Tikiake: ZX80-B-5S.pdf
ZX80-B-5SA
ZX80-B-5SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MCR USB B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5SA.pdf
ZX80-B-5P
ZX80-B-5P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MICRO USB B PCB VERT
Tikiake: ZX80-B-5P.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN DUAL 4POS USB TYPE A R/A
Tikiake: 787617-6.pdf
ZX80-B-5S(01)
ZX80-B-5S(01)
Tikiake: ZX80-B-5S(01).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel