RM31WTP-40P(85)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM31WTP-40P(85)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM31WTP-40P(85)
Tau Wae RM31WTP-40P(85) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4799 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 109-1573-8-85
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RM31WTP-40S(71)
RM31WTP-40S(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 40POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1388 pcs
Tikiake: RM31WTP-40S(71).pdf
RFQ
RM31TR-C(71)
RM31TR-C(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN CAP RCPT SIZE 31 MTL CHAIN
I roto i te taonga: 5768 pcs
Tikiake: RM31TR-C(71).pdf
RFQ
RM31WTP-55P(71)
RM31WTP-55P(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Tikiake: RM31WTP-55P(71).pdf
RM31WTP-CP(10)(71)
RM31WTP-CP(10)(71)
Whakaahuatanga: CONN CABLE CLAMP INT SZ 31 M28
Tikiake: RM31WTP-CP(10)(71).pdf
RM3130
RM3130
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SELECT 3POS 6A 120V