RM31WTP-40P(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM31WTP-40P(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: RM31WTP-40P(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM31WTP-40P(71)
Tau Wae RM31WTP-40P(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2134 pcs Pepa Raraunga RM31WTP-40P(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 840VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 31 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa RM-W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 109-1573-8-71
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Diallyl Phthalate (DAP) Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 78.7µin (2.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae Brass, Nickel Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RM31TR-F
RM31TR-F
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN SQ MOUNTING FLANGE SZ 31
I roto i te taonga: 28388 pcs
Tikiake: RM31TR-F.pdf
RFQ
RM3130
RM3130
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SELECT 3POS 6A 120V
I roto i te taonga: 4694 pcs
Tikiake: RM3130.pdf
RFQ