RM21TP-20P(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM21TP-20P(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM21TP-20P(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 20POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: RM21TP-20P(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM21TP-20P(71)
Tau Wae RM21TP-20P(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4048 pcs Pepa Raraunga RM21TP-20P(71).pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass and Zinc, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa RM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 109-0324-8-71
H124400
RM21TP-20P(71)-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga RM21TP-20P(71)
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21 Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakaahua nui 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS INLINE PIN
Whakatauranga onamata 5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded