RM21TP-15P(71)
HiroseHirose
RM21TP-15P(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM21TP-15P(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: RM21TP-15P(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM21TP-15P(71)
Tau Wae RM21TP-15P(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3092 pcs Pepa Raraunga RM21TP-15P(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup