RM15TRD-10SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM15TRD-10SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 10POS FOR CRIMP SKT
Ngā Rauemi: RM15TRD-10SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM15TRD-10SC
Tau Wae RM15TRD-10SC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RECEPT 10POS FOR CRIMP SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4131 pcs Pepa Raraunga RM15TRD-10SC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga - Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Zinc Alloy
Raupapa RM RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *RM15TRD-10SC
HR1042
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga RM15TRD-10SC Kua whakaratohia te Taimana Nui 15
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RECEPT 10POS FOR CRIMP SKT I teie nei - Max / Whakapā Threaded