RM15TRD-10SC(71)
HiroseHirose
RM15TRD-10SC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM15TRD-10SC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Ngā Rauemi: RM15TRD-10SC(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM15TRD-10SC(71)
Tau Wae RM15TRD-10SC(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6876 pcs Pepa Raraunga RM15TRD-10SC(71).pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15
Rauemi Hee Zinc Alloy Kua oti te Rei Chrome
Raupapa RM Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *RM15TRD-10SC(71)
HR1755
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Polycarbonate (PC)
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount