PX10-AF6WP(30)
HiroseHirose
PX10-AF6WP(30) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PX10-AF6WP(30)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT RT ANG 12 POS PCB
Ngā Rauemi: PX10-AF6WP(30).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PX10-AF6WP(30)
Tau Wae PX10-AF6WP(30) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT RT ANG 12 POS PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22964 pcs Pepa Raraunga PX10-AF6WP(30).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PX Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.134" (3.40mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 236-0001-0-30
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei Whakanoho 0.583" (14.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.134" (3.40mm)
Whakatauranga onamata 10A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PX1004
PX1004
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FILTER SAW 82.2MHZ 12SMD
I roto i te taonga: 13643 pcs
Tikiake: PX1004.pdf
RFQ
PX1011A-EL1,551
PX1011A-EL1,551
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC PCI-EXPRESS X1 PHY 81-LFBGA
I roto i te taonga: 4381 pcs
Tikiake:
RFQ
PX10-AF6WP
PX10-AF6WP
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT RT ANG 12POS PCB