PX10-AD4WP
HiroseHirose
PX10-AD4WP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PX10-AD4WP
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT RT ANG 8 POS PCB
Ngā Rauemi: PX10-AD4WP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PX10-AD4WP
Tau Wae PX10-AD4WP Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT RT ANG 8 POS PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga PX10-AD4WP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PX Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.134" (3.40mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa *PX10-AD4WP
H10068
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.583" (14.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.134" (3.40mm)
Whakatauranga onamata 10A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PX1002
PX1002
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FILTER SAW 86.85MHZ 12SMD