PL75-P-1.5CV(01)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL75-P-1.5CV(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN UMC PLUG STR 75OHM SOLDER
Ngā Rauemi: PL75-P-1.5CV(01).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL75-P-1.5CV(01)
Tau Wae PL75-P-1.5CV(01) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN UMC PLUG STR 75OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6108 pcs Pepa Raraunga PL75-P-1.5CV(01).pdf
Whakamutunga Whakamutunga Crimp Raupapa PL75
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 334-0078-0-01
Tae Mahi -30°C ~ 60°C Tau o nga Ports 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Hapa 75 Ohm
Tae Housing Silver Tautanga - Max 3GHz
Ngā āhuatanga - Pato Tere Snap-On
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Ultra Miniature Coaxial Connector Plug, Female Socket 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder