PL75C-204
BelBel
PL75C-204 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL75C-204
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN TRB PLUG STR CRIMP
Ngā Rauemi: PL75C-204.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL75C-204
Tau Wae PL75C-204 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 3775 pcs Pepa Raraunga PL75C-204.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Whakamutunga Crimp
Raupapa 70 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1097-1102
PL75C204
Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 500 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa - Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Heat Shrink, 1 Strain Relief
Hapa Non-Constant Tae Housing Silver
Tautanga - Max 500MHz Ngā āhuatanga Three Lug
Pato Tere Bayonet Lock Rauemi Dielectric -
Momo Hononga Plug, Male Pin (Concentric) Kāhua Hononga TRB, Twinaxial/Triaxial
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper
Kamupene Cable Raychem 10602 Rauemi Ara Brass
Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL75C-221
PL75C-221
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN TRB PLUG STR CRIMP
I roto i te taonga: 3226 pcs
Tikiake: PL75C-221.pdf
RFQ
PL75-P-1.5CV
PL75-P-1.5CV
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN UMC PLUG STR 75OHM SOLDER