PCN21B-95PB-2W
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCN21B-95PB-2W
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER METRIC 2MM 95PIN
Ngā Rauemi: PCN21B-95PB-2W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCN21B-95PB-2W
Tau Wae PCN21B-95PB-2W Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER METRIC 2MM 95PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4530 pcs Pepa Raraunga PCN21B-95PB-2W.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Press-Fit
Raupapa PCN21 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *PCN21B-95PB-2W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 95
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Whakatauranga onamata 1.5A