PCN21B-55SC-2PF
HiroseHirose
PCN21B-55SC-2PF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCN21B-55SC-2PF
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT METRIC 2MM 55PIN
Ngā Rauemi: PCN21B-55SC-2PF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCN21B-55SC-2PF
Tau Wae PCN21B-55SC-2PF Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT METRIC 2MM 55PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4507 pcs Pepa Raraunga PCN21B-55SC-2PF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Press-Fit
Raupapa PCN21 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *PCN21B-55SC-2PF
H3211
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 1.5A
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 31.5µin (0.80µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Whakamahi Hononga Front Board Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga C 11
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCN21B-95PB-2PF-G
PCN21B-95PB-2PF-G
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER METRIC 2MM 95PIN
I roto i te taonga: 3970 pcs
Tikiake: PCN21B-95PB-2PF-G.pdf
RFQ
PCN21B-55SC-2PF-G
PCN21B-55SC-2PF-G
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT METRIC 2MM 55PIN