MQ212B-10PR
HiroseHirose
MQ212B-10PR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MQ212B-10PR
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
Ngā Rauemi: MQ212B-10PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQ212B-10PR
Tau Wae MQ212B-10PR Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga MQ212B-10PR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa MQ212
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa *MQ212B-10PR
H11460CT
MQ212B10PR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.112" (2.85mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 0.3A Momo Hoapā Center Strip Contact