MQ212B-10P
HiroseHirose
MQ212B-10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MQ212B-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
Ngā Rauemi: MQ212B-10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQ212B-10P
Tau Wae MQ212B-10P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60855 pcs Pepa Raraunga MQ212B-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa MQ212
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa H11459TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.112" (2.85mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 0.3A
Momo Hoapā Center Strip Contact Hoahoa Whakapā -
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MQ212B-10PR(06)
MQ212B-10PR(06)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
I roto i te taonga: 4014 pcs
Tikiake: MQ212B-10PR(06).pdf
RFQ
MQ212B-10P(07)
MQ212B-10P(07)
Kaihanga: Hirose