MI20-50PD-SF(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MI20-50PD-SF(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Ngā Rauemi: MI20-50PD-SF(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MI20-50PD-SF(71)
Tau Wae MI20-50PD-SF(71) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 19590 pcs Pepa Raraunga MI20-50PD-SF(71).pdf
Raupapa MI20 Packaging Tray
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Tae Whakatu Normal, Standard - Top Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te whakauru, te tikanga tango Push In, Pull Out Teitei i runga i te Poari 0.150" (3.81mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Card Guide Tuhinga Ejector -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -