MI21-50PD-SF
HiroseHirose
MI21-50PD-SF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MI21-50PD-SF
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Ngā Rauemi: MI21-50PD-SF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MI21-50PD-SF
Tau Wae MI21-50PD-SF Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 4297 pcs Pepa Raraunga MI21-50PD-SF.pdf
Raupapa MI21 Packaging Tray
Ētahi Ingoa *MI21-50PD-SF
H3232
MI2150PDSF
Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Tae Whakatu Normal, Standard - Top
Te whakauru, te tikanga tango Push In, Pull Out Teitei i runga i te Poari 0.281" (7.15mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Tuhinga Ejector -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)