MDF7-3S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-3S-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-3S-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Ngā Rauemi: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-3S-2.54DSA
Tau Wae MDF7-3S-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga MDF7-3S-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *MDF7-3S-2.54DSA
H2549
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Receptacle, Bottom Entry
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 3968 pcs
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(95)
MDF7-34D-2.54DSA(95)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT 34POS DBL STR TH TIN
I roto i te taonga: 50904 pcs
Tikiake:
RFQ
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 34POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-34DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34DP-2.54DSA
MDF7-34DP-2.54DSA
Tikiake: MDF7-34DP-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(56)
MDF7-3S-2.54DSA(56)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-3P-2.54DSA(01)
MDF7-3P-2.54DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HDR 3POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(96)
MDF7-34D-2.54DSA(96)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Tikiake:
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
Tikiake: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SINGLE
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(34)
MDF7-3S-2.54DSA(34)
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(01)
MDF7-3S-2.54DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(95)
MDF7-3S-2.54DSA(95)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel