MDF7-3P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7-3P-2.54DSA(01) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-3P-2.54DSA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 3POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-3P-2.54DSA(01)
Tau Wae MDF7-3P-2.54DSA(01) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 3POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108563 pcs Pepa Raraunga MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MDF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.612" (15.54mm) Ētahi Ingoa 547-0220-1-01
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 3 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.394" (10.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SINGLE
I roto i te taonga: 5200 pcs
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
I roto i te taonga: 3972 pcs
Tikiake: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(71)
MDF7-34D-2.54DSA(71)
Tikiake: MDF7-34D-2.54DSA(71).pdf
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(34)
MDF7-3S-2.54DSA(34)
Tikiake: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(96)
MDF7-34D-2.54DSA(96)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Tikiake:
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 3POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)