LF10WBP-4S
HiroseHirose
LF10WBP-4S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF10WBP-4S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF10WBP-4S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF10WBP-4S
Tau Wae LF10WBP-4S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7809 pcs Pepa Raraunga LF10WBP-4S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 125VAC/DC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Tray Ētahi Ingoa *LF10WBP-4S
HR553
LF10WBP4S
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyphenylene Sulfide (PPS) Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Backshell, Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Brown, Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae Zinc Alloy, Nickel Nga tono Industrial, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LF10WBP-4S-B
LF10WBP-4S-B
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5821 pcs
Tikiake:
RFQ
LF10WBP-12S(31)
LF10WBP-12S(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 4072 pcs
Tikiake: LF10WBP-12S(31).pdf
RFQ
LF10WBP-4S(03)
LF10WBP-4S(03)
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake: LF10WBP-4S(03).pdf
LF10WBP-4S(31)
LF10WBP-4S(31)
Tikiake: LF10WBP-4S(31).pdf
LF10WBPD-12P
LF10WBPD-12P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP