| Tau Wae | LF10WBP-4P | Kaihanga | Hirose |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6457 pcs | Pepa Raraunga | LF10WBP-4P.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | 125VAC/DC | Whakamutunga | Solder Cup |
| Te whakangungu | Shielded | Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 10 | Rauemi Hee | Zinc Alloy |
| Kua oti te Rei | Nickel | Raupapa | LF |
| Packaging | Tray | Ētahi Ingoa | *LF10WBP-4P HR552 LF10WBP4P |
| Whakatakotoranga | Keyed | Tae Mahi | -25°C ~ 85°C |
| Tau o nga Tauranga | 4 | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Tae Whakatu | - | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kōkuhu Rauemi | Polyphenylene Sulfide (PPS) | Tiaki Ingoa | IP67/68 - Dust Tight, Waterproof |
| Ngā āhuatanga | Backshell, Clamp, Coupling Nut, Strain Relief | Pato Tere | Bayonet Lock |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Whakatauranga onamata | 10A |