LF10WBJ-4P
HiroseHirose
LF10WBJ-4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF10WBJ-4P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 4POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF10WBJ-4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF10WBJ-4P
Tau Wae LF10WBJ-4P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 4POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6674 pcs Pepa Raraunga LF10WBJ-4P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 125VAC/DC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Tray Ētahi Ingoa *LF10WBJ-4P
HR560
LF10WBJ4P
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell, Clamp, Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy