LF10WBJ-12P
HiroseHirose
LF10WBJ-12P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF10WBJ-12P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 12POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF10WBJ-12P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF10WBJ-12P
Tau Wae LF10WBJ-12P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 12POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6680 pcs Pepa Raraunga LF10WBJ-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 30VAC, 42VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Tray Ētahi Ingoa *LF10WBJ-12P
HR562
LF10WBJ12P
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell, Clamp, Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Copper Alloy