JR25PK-24SC(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25PK-24SC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: JR25PK-24SC(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25PK-24SC(71)
Tau Wae JR25PK-24SC(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4456 pcs Pepa Raraunga JR25PK-24SC(71).pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa JR Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q5233718 Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Polycarbonate (PC)
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.331" (33.80mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 1.0mm
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25PK-24S(71)
JR25PK-24S(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER