JR25PK-24PC(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25PK-24PC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: JR25PK-24PC(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25PK-24PC(71)
Tau Wae JR25PK-24PC(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4011 pcs Pepa Raraunga JR25PK-24PC(71).pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa JR Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 114-0574-0-71 Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Polycarbonate (PC)
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.331" (33.80mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 1.0mm