JR21JK-16P
HiroseHirose
JR21JK-16P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21JK-16P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21JK-16P
Tau Wae JR21JK-16P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8326 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124753
JR21JK-16P-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Jack, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.591" (15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Aluminum Alloy, Nickel