JR21JK-10P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21JK-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK 10POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: JR21JK-10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21JK-10P
Tau Wae JR21JK-10P Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN JACK 10POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6594 pcs Pepa Raraunga JR21JK-10P.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 350VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JR
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 114-0537-4-00
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga JR21JK-10P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21 Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN JACK 10POS INLINE PIN
Whakatauranga onamata 10A I teie nei - Max / Whakapā Threaded