JR16JK-10S
HiroseHirose
JR16JK-10S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16JK-10S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR16JK-10S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16JK-10S
Tau Wae JR16JK-10S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8046 pcs Pepa Raraunga JR16JK-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 114-0544-0-00
H124101
JR16JK-10S-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Jack, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Jack, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.453" (11.51mm) Rauemi Backshell, Pae Aluminum Alloy, Nickel