JR16JK-10P
HiroseHirose
JR16JK-10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16JK-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 10POS SOLDER
Ngā Rauemi: JR16JK-10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16JK-10P
Tau Wae JR16JK-10P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 10POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8116 pcs Pepa Raraunga JR16JK-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124100
JR16JK-10P-ND
Q6145211
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -