HR30-7R-10PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR30-7R-10PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR30-7R-10PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR30-7R-10PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR30-7R-10PC
Tau Wae HR30-7R-10PC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5124 pcs Pepa Raraunga HR30-7R-10PC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Polyphenylene Sulfide (PPS)
Raupapa HR30 RoHS Tūnga Tray
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa *HR30-7R-10PC
HR307R10PC
HR867
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR30-7R-10PC Kua whakaratohia te Taimana Nui 7
Kōkuhu Rauemi - Kei roto 4 pcs - 1 Connector, 1 Gasket, 1 Lockwasher, 1 Nut
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull