HR30-7PB-10SC
HiroseHirose
HR30-7PB-10SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR30-7PB-10SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.HR30-7PB-10SC.pdf2.HR30-7PB-10SC.pdf3.HR30-7PB-10SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR30-7PB-10SC
Tau Wae HR30-7PB-10SC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 7
Rauemi Hee Polyphenylene Sulfide (PPS) Kua oti te Rei -
Raupapa HR30 Packaging Tray
Ētahi Ingoa HR1956
HR307PB10SC
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto 4 pcs - 2 pc Connector, 1 Backshell, 1 Spring
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā -
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HR30-7P-12SC(71)
HR30-7P-12SC(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE