HR30-7P-10SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR30-7P-10SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR30-7P-10SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS FEMALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR30-7P-10SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR30-7P-10SC
Tau Wae HR30-7P-10SC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS FEMALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5935 pcs Pepa Raraunga HR30-7P-10SC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Polyphenylene Sulfide (PPS)
Raupapa HR30 RoHS Tūnga Tray
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa *HR30-7P-10SC
HR307P10SC
HR861
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR30-7P-10SC Kua whakaratohia te Taimana Nui 7
Kōkuhu Rauemi - Kei roto 6 pcs - 2 pc Connector, 1 Backshell, 1 Bushing, 1 Cage Clamp, 1 Spring
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS FEMALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull