HR30-7JB-10PC
HiroseHirose
HR30-7JB-10PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR30-7JB-10PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK HSG MALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.HR30-7JB-10PC.pdf2.HR30-7JB-10PC.pdf3.HR30-7JB-10PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR30-7JB-10PC
Tau Wae HR30-7JB-10PC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK HSG MALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 7
Rauemi Hee Polyphenylene Sulfide (PPS) Kua oti te Rei -
Raupapa HR30 Packaging Tray
Ētahi Ingoa HR1961
HR307JB10PC
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief