FX8-60P-SV
HiroseHirose
FX8-60P-SV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX8-60P-SV
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 60POS .6MM GOLD SMD
Ngā Rauemi: FX8-60P-SV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX8-60P-SV
Tau Wae FX8-60P-SV Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 60POS .6MM GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5066 pcs Pepa Raraunga FX8-60P-SV.pdf
Raupapa FunctionMax™ FX8 Pana 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa *FX8-60P-SV
H2326
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.112" (2.85mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Header, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FX8-40P-SV(71)
FX8-40P-SV(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 40POS .6MM GOLD SMD
I roto i te taonga: 39033 pcs
Tikiake: FX8-40P-SV(71).pdf
RFQ
FX8-60P-SV(21)
FX8-60P-SV(21)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 60POS .6MM GOLD SMD
I roto i te taonga: 4566 pcs
Tikiake: FX8-60P-SV(21).pdf
RFQ
FX8-40P-SV(91)
FX8-40P-SV(91)
Tikiake: FX8-40P-SV(91).pdf
FX8-40S-SV(22)
FX8-40S-SV(22)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 40POS .6MM GOLD SMD
Tikiake: FX8-40S-SV(22).pdf
FX8-60P-SV1(21)
FX8-60P-SV1(21)
Tikiake: FX8-60P-SV1(21).pdf
FX8-60/60P11-SVJ(71)
FX8-60/60P11-SVJ(71)
Whakaahuatanga: CONN HDR 120 CONT .6MM (2PCS)
Tikiake: FX8-60/60P11-SVJ(71).pdf
FX8-60P-SV(92)
FX8-60P-SV(92)
Tikiake: FX8-60P-SV(92).pdf
FX8-40P-SV(92)
FX8-40P-SV(92)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: FX8-40P-SV(92).pdf
FX8-40S-SV(21)
FX8-40S-SV(21)
Tikiake: FX8-40S-SV(21).pdf
FX8-60P-SV1(71)
FX8-60P-SV1(71)
Tikiake: FX8-60P-SV1(71).pdf
FX8-60P-SV(71)
FX8-60P-SV(71)
Tikiake: FX8-60P-SV(71).pdf
FX8-60P-SV(91)
FX8-60P-SV(91)
Tikiake: FX8-60P-SV(91).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel