FX8-40P-SV(71)
HiroseHirose
FX8-40P-SV(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX8-40P-SV(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 40POS .6MM GOLD SMD
Ngā Rauemi: 1.FX8-40P-SV(71).pdf2.FX8-40P-SV(71).pdf3.FX8-40P-SV(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX8-40P-SV(71)
Tau Wae FX8-40P-SV(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 40POS .6MM GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa FunctionMax™ FX8 Pana 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 578-0009-8-71
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.112" (2.85mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold