FX5-52P-SH3
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX5-52P-SH3
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: FX5-52P-SH3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-52P-SH3
Tau Wae FX5-52P-SH3 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5769 pcs Pepa Raraunga FX5-52P-SH3.pdf
Raupapa FX5 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *FX5-52P-SH3
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 52
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.374" (9.50mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 52 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Ngā Hua e hāngai ana
FX5-52S2A-DSA(71)
FX5-52S2A-DSA(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 52POS 1MM STRAIGHT
I roto i te taonga: 34281 pcs
Tikiake: FX5-52S2A-DSA(71).pdf
RFQ
FX5-40S2A-DSAL
FX5-40S2A-DSAL
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 40POS 1MM STR W/PIN
I roto i te taonga: 4318 pcs
Tikiake: FX5-40S2A-DSAL.pdf
RFQ
FX5-52P-SH3(71)
FX5-52P-SH3(71)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD
Tikiake: FX5-52P-SH3(71).pdf
FX5-40S2A-DSA(71)
FX5-40S2A-DSA(71)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 40POS 1MM STRAIGHT
Tikiake: FX5-40S2A-DSA(71).pdf
FX5-40S2A-DSAL(71)
FX5-40S2A-DSAL(71)
Tikiake: FX5-40S2A-DSAL(71).pdf
FX5-52P-SH(71)
FX5-52P-SH(71)
Tikiake: FX5-52P-SH(71).pdf
FX5-52P-SH
FX5-52P-SH