FX5-52P-SH(71)
HiroseHirose
FX5-52P-SH(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX5-52P-SH(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: 1.FX5-52P-SH(71).pdf2.FX5-52P-SH(71).pdf3.FX5-52P-SH(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-52P-SH(71)
Tau Wae FX5-52P-SH(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa FX5 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa FX5-52P-SH(71)-ND
H123460
Q2853987
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 52
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Flange Whakaahuatanga Taipitopito 52 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Ngā Hua e hāngai ana
FX5-40S2A-DSAL
FX5-40S2A-DSAL
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 40POS 1MM STR W/PIN
I roto i te taonga: 4318 pcs
Tikiake: FX5-40S2A-DSAL.pdf
RFQ
FX5-52S2A-DSA
FX5-52S2A-DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 52POS 1MM STRAIGHT