EX60B-29P-FL
HiroseHirose
EX60B-29P-FL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EX60B-29P-FL
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 29POS 0.6MM R/A SMD
Ngā Rauemi: EX60B-29P-FL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EX60B-29P-FL
Tau Wae EX60B-29P-FL Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 29POS 0.6MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30812 pcs Pepa Raraunga EX60B-29P-FL.pdf
Raupapa EX60B Pana 0.024" (0.60mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa EX60B-29P-FL-ND
EX60B-29P-FLTR
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Connector Receptacle, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Non-Gendered
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EX60B-29P
EX60B-29P
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 29POS 0.6MM R/A SMD
I roto i te taonga: 30179 pcs
Tikiake: EX60B-29P.pdf
RFQ
EX60B-15P
EX60B-15P
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 15POS 0.6MM R/A SMD
I roto i te taonga: 47471 pcs
Tikiake: EX60B-15P.pdf
RFQ
EX623
EX623
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CURRENT CLAMP METER CAT III 600V
I roto i te taonga: 360 pcs
Tikiake: EX623.pdf
EX60T-C65P(51)
EX60T-C65P(51)
Whakaahuatanga: CONN
Tikiake:
EX613
EX613
Kaihanga: FLIR