EX60B-15S
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EX60B-15S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 15POS 0.6MM R/A SMD
Ngā Rauemi: EX60B-15S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EX60B-15S
Tau Wae EX60B-15S Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS 0.6MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17396 pcs Pepa Raraunga EX60B-15S.pdf
Raupapa EX60B RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 232-0622-1-00 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 15 Te maha o nga Kaihautū 0.023" (0.60mm)
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga EX60B-15S
Length - Pouaka (Tae) - Teitei i runga i te Poari 0.171" (4.35mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 15 Position Connector Plug, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS 0.6MM R/A SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Non-Gendered Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EX623
EX623
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CURRENT CLAMP METER CAT III 600V