DH80A-37P
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DH80A-37P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 37POS STRAIGHT SMD
Ngā Rauemi: 1.DH80A-37P.pdf2.DH80A-37P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DH80A-37P
Tau Wae DH80A-37P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT 37POS STRAIGHT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11048 pcs Pepa Raraunga 1.DH80A-37P.pdf2.DH80A-37P.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 244-0068-5-00
DH80A-37P-ND
H126096
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FX2CA-80P-1.27DSA(71)
FX2CA-80P-1.27DSA(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM