DH80A-27P
HiroseHirose
DH80A-27P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DH80A-27P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 27POS STRAIGHT SMD
Ngā Rauemi: 1.DH80A-27P.pdf2.DH80A-27P.pdf3.DH80A-27P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DH80A-27P
Tau Wae DH80A-27P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT 27POS STRAIGHT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10538 pcs Pepa Raraunga 1.DH80A-27P.pdf2.DH80A-27P.pdf3.DH80A-27P.pdf
Momo SCSI Whakamutunga Solder
Raupapa DH Ētahi Ingoa *DH80A-27P
DH80A27P
H11946
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 27
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Feature Feature Insert, Threaded (M2) Ngā āhuatanga Board Guide, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Position Receptacle Connector SCSI Surface Mount Solder Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle
Kāhua Hononga Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DH80A-37P
DH80A-37P
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT 37POS STRAIGHT SMD
I roto i te taonga: 11048 pcs
Tikiake: DH80A-37P.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT CHAMP 64POS SLD R/A AU
I roto i te taonga: 4545 pcs
Tikiake: 1775115-1.pdf
RFQ
FX2C2-68S-1.27DSAL(71)
FX2C2-68S-1.27DSAL(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 68POS 1.27MM
Tikiake: FX2C2-68S-1.27DSAL(71).pdf
N10236-6212PC
N10236-6212PC
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN RCPT 36POS VERT SHIELD T/H