DF9B-23P-1V(32)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF9B-23P-1V(32)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Ngā Rauemi: 1.DF9B-23P-1V(32).pdf2.DF9B-23P-1V(32).pdf3.DF9B-23P-1V(32).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF9B-23P-1V(32)
Tau Wae DF9B-23P-1V(32) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF9 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 23
Te maha o nga Kaihautū 0.039" (1.00mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga DF9B-23P-1V(32) Length - Pouaka (Tae) 4.3mm
Teitei i runga i te Poari 0.130" (3.30mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahua nui 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Whakaahuatanga CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Tin Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Taara Taea 39µin (1.00µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF9B-23S-1V(20)
DF9B-23S-1V(20)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN
I roto i te taonga: 5222 pcs
Tikiake: DF9B-23S-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-23P-1V(22)
DF9B-23P-1V(22)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN