DF9B-23P-1V(22)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF9B-23P-1V(22)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Ngā Rauemi: DF9B-23P-1V(22).pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF9B-23P-1V(22)
Tau Wae DF9B-23P-1V(22) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5203 pcs Pepa Raraunga DF9B-23P-1V(22).pdf
Raupapa DF9 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa *DF9B-23P-1V(22)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4.3mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.130" (3.30mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Whakaaetia te Poaka Whakaoti -