DF33-4DP-3.3DSA
HiroseHirose
DF33-4DP-3.3DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF33-4DP-3.3DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 4POS 3.3MM DL TIN
Ngā Rauemi: DF33-4DP-3.3DSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF33-4DP-3.3DSA
Tau Wae DF33-4DP-3.3DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 4POS 3.3MM DL TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201795 pcs Pepa Raraunga DF33-4DP-3.3DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa EnerBee™ DF33 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.228" (5.80mm)
Pitch - Mating 0.130" (3.30mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 676-1001-7-00
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 17.6mm
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.453" (11.50mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 4 position 0.130" (3.30mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)