DF33-2S-3.3C
HiroseHirose
DF33-2S-3.3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF33-2S-3.3C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET HSG 2POS 3.3MM
Ngā Rauemi: DF33-2S-3.3C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF33-2S-3.3C
Tau Wae DF33-2S-3.3C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN SOCKET HSG 2POS 3.3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356391 pcs Pepa Raraunga DF33-2S-3.3C.pdf
Raupapa EnerBee™ DF33 Mokowā Haupae -
Pana 0.130" (3.30mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF33-2S-3.3C
H11657
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.130" (3.30mm) Momo Hoapā Female Socket