DF3-14P-2DSA
HiroseHirose
DF3-14P-2DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF3-14P-2DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
Ngā Rauemi: DF3-14P-2DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF3-14P-2DSA
Tau Wae DF3-14P-2DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4557 pcs Pepa Raraunga DF3-14P-2DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF3 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.299" (7.60mm) Ētahi Ingoa *DF3-14P-2DSA
H2294
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.114" (2.90mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.122" (3.10mm)