DF3-14P-2DSA
DF3-14P-2DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
I roto i te taonga: 4557 pcs
Tikiake: DF3-14P-2DSA.pdf
RFQ
DF3-13S-2DSA(55)
DF3-13S-2DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 13POS 2MM VERT GOLD
I roto i te taonga: 39594 pcs
Tikiake: DF3-13S-2DSA(55).pdf
RFQ
DF3-14EP-2C
DF3-14EP-2C
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 14POS 2MM
Tikiake: DF3-14EP-2C.pdf
DF3-14P-2DS(01)
DF3-14P-2DS(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS 2MM R/A GOLD
Tikiake: DF3-14P-2DS(01).pdf
DF3-13S-2R28(05)
DF3-13S-2R28(05)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 13POS 2MM
Tikiake: DF3-13S-2R28(05).pdf
DF3-14P-2H(20)
DF3-14P-2H(20)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS 2MM RT ANG TIN
Tikiake: DF3-14P-2H(20).pdf
DF3-14P-2DSA(01)
DF3-14P-2DSA(01)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS 2MM VERT GOLD
Tikiake: DF3-14P-2DSA(01).pdf