DF3-13P-2DSA
HiroseHirose
DF3-13P-2DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF3-13P-2DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Ngā Rauemi: DF3-13P-2DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF3-13P-2DSA
Tau Wae DF3-13P-2DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4099 pcs Pepa Raraunga DF3-13P-2DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF3 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.299" (7.60mm) Ētahi Ingoa *DF3-13P-2DSA
H2293
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.114" (2.90mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.122" (3.10mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF3-13P-2DS(01)
DF3-13P-2DS(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM R/A GOLD
I roto i te taonga: 80213 pcs
Tikiake: DF3-13P-2DS(01).pdf
RFQ
DF3-13P-2V(50)
DF3-13P-2V(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
I roto i te taonga: 4137 pcs
Tikiake: DF3-13P-2V(50).pdf
RFQ
DF3-13P-2DS
DF3-13P-2DS
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN