DF3-13P-2DSA
DF3-13P-2DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
I roto i te taonga: 4099 pcs
Tikiake: DF3-13P-2DSA.pdf
RFQ
DF3-12S-2DSA(55)
DF3-12S-2DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 12POS 2MM VERT GOLD
I roto i te taonga: 45752 pcs
Tikiake: DF3-12S-2DSA(55).pdf
RFQ
DF3-13P-2H(50)
DF3-13P-2H(50)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM R/A GOLD
Tikiake: DF3-13P-2H(50).pdf
DF3-13P-2DSA(01)
DF3-13P-2DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
Tikiake: DF3-13P-2DSA(01).pdf
DF3-12S-2R26(05)
DF3-12S-2R26(05)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 12POS 2MM